Karta rowerowa

M. Stanecka

rowerUprzejmie informuję, że 14.06.2024 r. każdy uczeń z klas IV - VIII, który zdał egzamin teoretyczny i posiada „Arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę rowerową”, będzie mógł przystąpić do egzaminu praktycznego. Egzamin, odbędzie się na terenie Miasteczka Rowerowego wraz z organizacją ruchu (Park im. Gen. Bolesława Nieczuja - Ostrowskiego) przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu według następującego harmonogramu:

  • godz. 11:45 - 12:30 – uczniowie klasy IV a IV b (B. Stefańska)
  • godz. 12:45 - 13:30 – uczniowie klasy IV c i  V - VIII,

Zapraszam chętnych uczniów do sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych podczas jazdy na terenie Miasteczka Rowerowego wraz z organizacją ruchu. Można przystąpić do egzaminu na swoim rowerze i w swoim kasku.

Życzę powodzenia.

Koordynator

Miejskiego Centrum BRD Nr 1 w Elblągu

Małgorzata Stanecka