Przedszkolaki w świetlicy

P. Michałowski

przedszkolaki z 26 w swietlicy 04 października naszą świetlicę odwiedziły „Jeżyki" z Przedszkola nr 26 w Elblągu. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach ruchowych przygotowanych przez p. Pawła.

Czytaj więcej...

Zajęcia z wykorzystaniem TOC

A. Bzdok

przedszkolaki tocPierwsze zajęcia dla przedszkolaków z programu Aktywny Przedszkolak z wykorzystaniem narzędzi TOC - gałązki logicznego myślenia.

Czytaj więcej...

Dzieci z Przedszkola nr 14 w „Czwóreczce”

E. Komorowska

przedzkolaki 14.2Kolejna grupa przedszkolaków odwiedziła naszą szkołę. Podczas zwiedzania szkoły miały okazję poćwiczyć z pierwszakami angielskie słówka dotyczące pogody, spróbować swoich sił w sali ruchowej. W bibliotece szkolnej poznały bohaterów książki „Kukuryku na ręczniku”. Pięknie wypowiadały się na temat higieny i kolorowały obrazki związane z poznanym fragmentem książki.

Czytaj więcej...

Misiaczki w naszej szkole

W. Łojewska

przedszkolaki misiaczki5 marca naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 3 wraz z wychowawczynią Małgorzatą Wiśniewską. Dzieci poznały historię Misia Uszatka na podstawie bajki Czesława Janczarskiego pt.: Nowi przyjaciele Misia Uszatka. Maluchy poznały pracę w bibliotece i świetnie się bawiły.

Czytaj więcej...

Gościmy przedszkolaków

W. Łojewska

przedszkolaki goscimyDzisiaj w bibliotece gościły 6 - latki z Przedszkola nr wraz z wychowawczynią Małgorzatą Jeramczykowską. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z twórczością Marii Kownackiej na podstawie opowiadania "Kukuryku na ręczniku ". Dzieci poznały też pracę bibliotekarza. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zajęciach i świetnie się bawiły.

Czytaj więcej...

Wizyta dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Nr 8

M. Stanecka

przedszkolaki  8Na zaproszenie „Sokolików”, uczniów klasy II a, 27.02.2019 r. na zajęcia przybyły dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola N r 8. Podczas spotkania z wykorzystaniem ćwiczeń multimedialnych oraz grafomotorycznych została wprowadzona wielka i mała litera. Nie zabrakło iskierki przyjaźni, współpracy między dziećmi oraz integracji.

Czytaj więcej...