Półzimowisko

 

 

Pólzimowisko z Czwóreczką

A. Szymaniec

polzimowisko 23CZWÓRECZKA przy współpracy z UM i DE, jak co roku w zimowej akcji. Atrakcjom nie było końca. Torby ekologiczne, slime, Bajlandia, Trampoliny, Park Piekarczyka, kino i wiele innych...! Dziękujemy i zapraszamy za rok! 

Czytaj więcej...

Półzimowisko - program

A. Szymaniec

polzimowisko1Tygodniowy plan zajęć półzimowiska w Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu

I turnus: 23.01.2023 r. - 27.01.2023 r.

Poniedziałek 23.01.2023 r.

1. Spotkanie z przedstawicielem Policji.

Pogadanka - normy i zasady zachowania na półzimowisku (BHP). Zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Bezpieczeństwo podczas wyjść.

2. Warsztaty artystyczne - wykonanie i dekorowanie masek ulubionych postaci.

Czytaj więcej...

Półzimowisko w Czwóreczce

A. Szymaniec

polzimowisko1Serdecznie zapraszamy do zapisów dzieci klas 1 - 4 na półzimowisko organizowane przez Czwóreczkę. Zapisy ruszają 3 stycznia 2023 r. od godziny 8:00. 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Ferie, ferie i po feriach...

A. Szymaniec

polzimow 2turOstatni dzień półzimowiska za nami! Każdy dzień był inny, wypełniony wieloma atrakcjami: warsztatami artystycznymi, udziałem w eksperymentach i zajęciach profilaktycznych. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałą zabawę! Czekamy na Was w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Półzimowisko z Czwóreczką - nie było czasu na nudę

M. Stanecka

polzimow 1turTydzień ferii już za nami. A my spędziliśmy go w Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu… i wcale tego nie żałujemy! Tu nie było czasu na nudę. Pobyt na półzimowisku, był doskonałą okazją do poznania nowych kolegów i koleżanek z różnych szkół naszego miasta. Podczas udziału w licznych grach i zabawach ruchowych, mieliśmy okazję do integracji podczas Gry francuskiej oraz Kalamburów. Niezapomnianym przeżyciem, był dla nas udział w laserowym paintballu zorganizowanym przez FUN CENTER ELBLĄG.

Czytaj więcej...

Półzimowisko z Czwóreczką

M. Stanecka

SP4   logo1Szanowni Państwo, zgodnie z rekomendacją MEN w Szkole Podstawowej Nr 4 w Elblągu, w okresie ferii zimowych dla dzieci z klas I - IV zostanie zorganizowane półzimowisko. Planowany jest podział na dwa pięciodniowe turnusy:

I tydzień: 04.01.2021 r. - 08.01.2021 r.

II tydzień: 11.01.2021 r. - 15.01.2021 r.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 7:30 do 15:30.

Czytaj więcej...