Konkurs „Wspomnienia z podwórka”

M. Mizerski

Konkurs wspomnienia z podworka regulaminSzkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu zaprasza dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych do udziału w konkursie „Wspomnienia z podwórka”- zapomniane gry i zabawy podwórkowe.

Poproś rodziców lub dziadków, żeby opowiedzieli o grze podwórkowej lub zabawie, którą pamiętają ze swojego dzieciństwa. Na podstawie zdobytych informacji stwórz projekt gry.

Twoja praca powinna zawierać: ogólny opis gry i jej zasady, dla kogo jest przeznaczona (grupa wiekowa), rysunek poglądowy wykonany dowolną techniką.

Na konkurs uczestnicy mogą dostarczyć tylko jedną pracę konkursową.

Do każdej pracy konkursowej musi być dołączony formularz zgłoszeniowy.

Prześlij pracę na podany adres lub dostarcz ją osobiście do sekretariatu szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41, 82-300 Elbląg.

Jury wyłoni zwycięzców w następujących kategoriach wiekowych:

• przedszkola
  • klasy 1 - 3
  • klasy 4 – 8

Na prace czekamy do 21 września 2022 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 24 września 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 podczas festynu rodzinnego.

Formularz zgłoszeniowy

Formularz_zgłoszeniowy_konkursu_wspomnienia_z_podworka.jpg Konkurs_wspomnienia_z_podworka_regulamin_1.jpg Konkurs_wspomnienia_z_podworka_regulamin_2.jpg