• Z życia szkoły_11.jpg
  • Z życia szkoły_12.jpg
  • Z życia szkoły_13.jpg
  • Z życia szkoły_14.jpg
  • Z życia szkoły_15.jpg
  • Z życia szkoły_16.jpg
  • Z życia szkoły_17.jpg
  • Z życia szkoły_18.jpg
  • Z życia szkoły_19.jpg
  • Z życia szkoły_20.jpg
  • Z życia szkoły_21.jpg
  • Z życia szkoły_22.jpg
  • Z życia szkoły_23.jpg
  • Z życia szkoły_24.jpg
  • Z życia szkoły_25.jpg
  • Z życia szkoły_26.jpg
  • Z życia szkoły_27.jpg
  • Z życia szkoły_28.jpg

Debeściaki z SP4 - rok szkolny 2022/23

zosia 7a.

 

 

Zofia Gut (7a)

III miejsce w konkursie plastycznym Elbląg przeciwko przemocy organizowanym przez PPL Szkol -Med Nowik i wspólnicy Sp.j. we współpracy z Departamentem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Elblągu


Bartosz 6.

 

 

Bartosz Kłosowski (6b)

wyróżnienie w konkursie plastycznym Elbląg przeciwko przemocy organizowanym przez PPL Szkol -Med Nowik i wspólnicy Sp.j. we współpracy z Departamentem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Elblągu


Emilia wyr

 

 

Emilia Rucińska (2b)

wyróznienie w miedzyszkolnym konkursie plastycznym „Pani Jesień"


Milan

 

 

Milan Stando (1b)

II miejsce w międzyświetlicowym konkursie pt. „Niesamowity swiat baśni"


Piotr

 

 

Piotr Zamłyński (3b)

wyróznienie w międzyświetlicowym konkursie pt. „Niesamowity swiat baśni"


Emilia wyroz

 

 

Emilia Rucińska (2b)

wyróznienie w międzyświetlicowym konkursie pt. „Niesamowity swiat baśni"


Ola i Nina

 

 

Aleksandra Madejsza (2b), Nina Niedziela (2c)

wyróznienie w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Jesienny pejzaż"


Oryna

 

 

Oryna Buinovska (5a)

dyplom uznania w konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not zorganizowanego przez Centrum Edukacji "Filotimo" w Lublinie.


Nikodem

 

 

Nikodem Pietrulewicz (6b)

dyplom uznania w konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not zorganizowanego przez Centrum Edukacji "Filotimo" w Lublinie.


debesciaki

Julia Klimek (5d)

dyplom uznania,

Agata Olbryś, Marcel Kulikowski, Mikołaj Majewski, Krzysztof Zbierzchowski (5d)

dyplom uczestnika w konkursie języka angielskiego Forget-Me-Not zorganizowanego przez Centrum Edukacji "Filotimo" w Lublinie.


Nikola i Stanisław

 

 

Nikola Malinowska (8a), Stanisław Zbierzchowski (8c)

II miejsce w miedzyszkolnym konkursie z języka niemieckiego DACHL-QUIZ


pn kl.8

 Jakub Baprawski, Tomasz Czurakowki, Maciej Filipowicz, Dominik Gujski-Haunert, Wiktor Kuciński (8a), Patryk Krzykowski, Bartosz Rokoszny, Jastin Połom, Artem Podshyvalov (8d).

IV miejsce w Mistrzostwach Elblaga w  Piłce Nożnej


Nikodem

 

 

Nikodem Pietulewicz (6b)

II miejsce w międzyszkolnym konkursie na infografikę pt. „My dream job"


memorial 2023 druzyna

 

Jakub Baprawski,Tomasz Czurakowski, Maciej Filipowicz, Wiktor Kuciński, Dominik Gujski (8a),  Natan Kruczyński, Aleks Wojtakowski (8c), Patryk Krzykowski, Justin Połom (8d).

II miejsce w II Memoriale Andrzeja Rusznickiego w piłce nożnej


Rok szkolny 2021/22

Rok szkolny 2020/21

Rok szkolny 2019/20

Rok szkolny 2018/19

Rok szkolny 2017/18

Rok szkolny 2016/17

Rok szkolny 2015/16