• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg

Wyróżnienie w konkursie wojewódzkim w Olsztynie

E. Frąckiewicz- Schibowska
5 kwietnia 2013 r. w Olsztynie, w Sali Sesji Rady Miasta odbyła się doniosła uroczystość poświecona ogólnopolskiej akcji „Katyń – ocalić od zapomnienia”. W obecności m. in. Wojewody Warmińsko - Mazurskiego, Prezydenta Olsztyna, Naczelników warszawskiego i olsztyńskiego IPN i wielu innych znamienitych gości odbyło się rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu „Epitafium dla … Oficera, któremu posadziliśmy Dąb Pamięci”. Nasza szkoła zdobyła wyróżnienie (IV miejsce).

Nagrody otrzymały szkoły, które zajęły trzy pierwsze miejsca i trzy, które otrzymały wyróżnienia. Ogółem do konkursu zgłoszonych było 37 prezentacji multimedialnych dotyczących  bohaterów szkół z całego województwa. W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, książkę historyczną „Od niepodległości do niepodległości” i grę edukacyjną „Dywizjon 303”.

Ten sukces to wspólna praca: p. Alicji Wyrzykowskiej, Ewy Barcikowskiej – Bielskiej, Agnieszki Wikiry i uczennic: Oli Prokop i Karoliny Osinski. Za inspirującą współpracę, pełną osobistych wzruszeń – dziękuję. Lider projektu - E. Frąckiewicz

konkurs_historyczny_epitafium001.jpg konkurs_historyczny_epitafium002.jpg konkurs_historyczny_epitafium003.jpg konkurs_historyczny_epitafium004.jpg konkurs_historyczny_epitafium005.jpg konkurs_historyczny_epitafium006.jpg konkurs_historyczny_epitafium007.jpg