Rok szkolny 2018/2019
L.p. |
Tytuł konkursu, rodzaj zawodów sportowych, organizator |
Osiągnięcia/ imię i nazwisko ucznia, klasa |
Nauczyciel prowadzący uczniów |
I PÓŁROCZE |
|||
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE /MIEJSKIE |
|||
1. |
Elbląska Gra Miejska “Dostarczyć meldunek” - org. Międzyszkolne Koło Historyczne, Piotr Imiołczyk |
I m- ce - konkurs drużynowy |
J. Rucińska |
2. |
Międzyszkolny konkurs historyczny - “Polska to wielka rzecz” w SP 18 |
III m- ce G. Grochocki Vb |
E. Frąckiewicz D. Iwanowska- Zych |
3. |
Międzyszkolny konkurs recytatorski ,,Moja Ojczyzna” |
2 wyróżnienia I. Wiśniewska VII b N. Klucznik VI b |
D. Iwanowska- Zych R. Dmowski K. Kosztowna |
4. |
“Gra o Niepodległość” w SP 25 |
wyróżnienie |
E. Frąckiewicz D. Diffenbach |
5. |
100 argumentów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości- debata patriotyczna |
certyfikaty uczestnictwa |
J. Rucińska, D. Iwanowska- Zych B. Sawicka |
6. |
“Kolory Niepodległosci” - konkurs fotograficzny |
II miejsce Z. Sieradzka VII b |
B.Stefańska |
7. |
Międzyświetlicowy konkurs recytatorski “Polska - Moja Ojczyzna” |
wyróżnienie II m- ce |
J. Słomczyńska |
8. |
“100 Lat Niepodległa” konkurs grup teatralnych organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Historyczno- Poszukiwawcze DENAR |
wyróżnienie kl. VIIIb |
R. Dmowski |
9. |
“Pragnęli wolnej Polski, różne oblicza patriotyzmu” - międzyszkolny konkurs w SP 14 - prezentacja multimedialna |
II m- ce |
E. Frąckiewicz, J. Rucińska, B. Stefańska |
10. |
XVIII Konkurs Poezji Patriotycznej |
Wyróżnienie W. Romanik VIII b |
R. Dmowski |
11. |
Eliminacje powiatowe XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” |
II m- ce w Elblągu |
I. Terebus D. Diffenbach M. Karwacki M. Mizerski |
12. |
Turniej "Niepodległości" w halowej piłce nożnej organizowany przez SSP 3 |
III m- ce w Elblągu |
I. Terebus D. Diffenbach M. Karwacki M. Mizerski |
13. |
XXXIII Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej klas VI i młodszych |
III m- ce w Elblągu |
D. Diffenbach M. Mizerski |
14. |
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt |
V m-ce |
M. Karwacki |
15. |
Międzyszkolny konkurs fotograficzny “Złota polska jesień” |
I m- ce D. Kutra VII a |
A. Gilbas |
16. |
“Zagadki przyrodnicze” konkurs przyrodniczy organizowany przez SP 16 |
I m- ce E. Kobylińska P. Szymańska |
E. Barcikowska - Bielska |
17. |
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny “Pluszowy Miś zwiedza kosmos” |
III m- ce |
T. Ostrowska |
18. |
Międzyszkolny konkurs literacki “Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze” |
II m- ce |
Z. Zarzeka |
19. |
Międzyszkolny konkurs literacki “Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze” |
III m- ce L. Waszewska |
M. Stanecka |
20. |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Magia świetlika – SP4 |
I m-ce |
K. Kowalska P. Miszczuk |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE |
|||
21. |
Kampania Społeczna „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie" z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski 2018 |
Certyfikat „Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym 2018” |
M. Stanecka |
L.p. |
Tytuł konkursu, rodzaj zawodów sportowych, organizator |
Osiągnięcia/ imię i nazwisko ucznia, klasa |
Nauczyciel prowadzący uczniów |
II PÓŁROCZE |
|||
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE /MIEJSKIE |
|||
1. |
Liga Młodych Polonistów - międzyszkolny konkurs polonistyczny - SP 16 |
2 m- ce E.Puzdrowska VIIIa |
D. Iwanowska-Zych |
2. |
Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny - SP8 |
1 m- ce J. Zych IIc 2 m- ce F. Figant Ia Wyróżnienia: F. Pohlid IVa , B. Mazurek I d |
K. Kosztowna |
3. |
Konkurs recytatorski organizowany przez MDK |
wyróżnienie G. Karpiński |
A. Dorsz |
4. |
Radość czytania – konkurs organizowany przez CSE Światowid |
wyróżnienie- 5d |
E. Łomnicka |
5. |
Rejonowy konkurs Stowarzyszenia gen. Nieczuja - Ostrowskiego “„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w mojej miejscowości”- prezentacja multimedialna |
1 m- ce D. Kutra VIIa |
E. Frąckiewicz J. Rucińska |
6. |
Historyczna Gra Miejska upamiętniająca wizytę króla Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, organizowana przez Bibliotekę Elbląską |
I m- ce w Elblągu - siedmioosobowa drużyna z klasy V b |
E. Frąckiewicz |
7. |
Razem uczcijmy pamięć Bohaterów |
wyróżnienie K. Wiśniewska VII b |
B. Stefańska |
8. |
XXXIII Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce klas VI i młodszych |
II m- ce w Elblągu |
D. Diffenbach M. Mizerski |
9. |
Turniej Wiedzy i Sportu TWIS`2019 pod hasłem „Przyroda i Wf na 6” |
I m- ce w Elblągu |
E. Barcikowska -Bielska M. Karwacki M. Mizerski |
10. |
Miejskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w 3 – boju chłopców |
V m-ce w Elblągu |
M. Mizerski |
11. |
Legendy elbląskie- konkurs plastyczny |
Laureaci A. Citowicz, L.Biller, M. Dmowska A. Kulesza |
B. Stefańska |
12. |
Miejski konkurs plastyczny “ Wyładnijmy Elbląg” |
wyróżnienia: B. Mazurek, N. Wojtas kl. Id |
E. Komorowska |
13. |
Konkurs plastyczny “ Moja ulubiona postać z bajki lub baśni polskiej” |
II m- ce - Lena Weis Id wyróżnienie- B. Mazurek Id |
E. Komorowska |
14. |
Moje ulubione miejsce w Elblągu |
I m-ce Z. Ślubowska II m- ce F. Figant III m- ce N. Stolarska Wyróżnienia: D. Sikorska N. Kaniewska |
A. Bzdok |
15. |
Szkoła i nauczyciel moich marzeń SP 25 |
nagroda główna T. Brągiel |
K. Kowalska P. Miszczuk |
16. |
XXIII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach oświatowych organizowanego przez ZUO w Elblągu |
II m - ce w Elblągu (pozyskano 2000 zł) |
M. Mizerski A. Dorsz ….. |
17. |
XXIII edycja Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów w placówkach oświatowych organizowanego przez ZUO w Elblągu |
II m - ce w kategorii Edukacja ekologiczna (pozyskano 600 zł) |
M. Mizerski A. Dorsz ….. |
18. |
Szkolny konkurs plastyczny “Najzdrowsza kanapka na świecie” |
I m-ce J. Gradziński III m- ce N. Kaniewska |
A. Bzdok |
19. |
“Ekologia na wesoło” - konkurs międzyszkolny organizowany przez SP 16 |
III miejsce |
E. Barcikowska-Bielska |
20. |
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Panda |
I m - ce w Polsce K. Klucznik N. Klucznik laureat II m-ce O. Koperczak |
M. Pruszak |
21. |
Międzyszkolny konkurs fotograficzny |
I m-ce D. Kutra |
A. Kutra |
KONKURSY REJONOWE POWIATOWE/WOJEWÓDZKIE |
|||
22. |
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego |
Laureat – E.Puzdrowska VIII a |
D. Iwanowska-Zych |
23. |
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego |
Finalista Natalia Jocz VIIb |
K. Wyżlic |
24. |
Wojewódzki Konkurs z Historii |
Finalista A. Michalak VIIIa |
E. Frąckiewicz |
25. |
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego |
Finalista A.Michalak VIII b |
P. Zając |
26. |
“Moja firma, moja przyszłość” - wojewódzki konkurs ekonomiczny UWM Olsztyn oraz WMKO w Olsztynie |
I etap P. Koperek, A. Tamkun, D. Kutra, N.Krzoska, C. Częczek, A. Michalak. II etap laureaci warsztaty w Olsztynie III etap certyfikat finalistów A. Tamkun A. Michalak |
Joanna Rucińska |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE/ MIĘDZYNARODOWE |
|||
27. |
Konkurs Matematyczny Pionier |
E. Krause |
|
28. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 |
wyróżnienie A. Karluto VIII e |
Wiesława Bagińska |
29. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 |
wyróżnienie A. Marchlewicz VIII b |
Ewa Borkowska |
30. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 |
bardzo dobry D. Puzdrowski VIIa |
Ewelina Krause |
31. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 |
wyróżnienie N. Szczypiński |
|
32. |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 |
wyróżnienie S. Kowalski |
|
33. |
VI Mistrzostwa Szkół w Superfarmera |
przejście do etapu ogólnopolskiego w Warszawie |
E. Borkowska |