• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg

,,Przez świat przypowieści biblijnych”

D. Iwanowska-Zych

przez swiat przypowiesci bibblijnychJulia Klimek i Krzysztof Zbierzchowski z klasy 6 d wywalczyli pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie ,,Przez świat przypowieści biblijnych”, który odbył się w SP 19 28 maja 2024 r.  Nasi reprezentanci wykazali się świetną znajomością przypowieści i związków frazeologicznych związanych z ,,Biblią”.

 

 

przez_swiat_przypowiesci_bibblijnych_1.jpg przez_swiat_przypowiesci_bibblijnych_2.jpg przez_swiat_przypowiesci_bibblijnych_3.jpg przez_swiat_przypowiesci_bibblijnych_4.jpg przez_swiat_przypowiesci_bibblijnych_6.jpg