Nauka jazdy na nartach - Nowy Targ 2022

M. Stanecka

nauka jazdy na nartachTo były piękne dni, po prostu piękne dni... Góry powitały nas śniegiem. Mogliśmy szusować na stoku doskonaląc swoje umiejętności narciarskie. Nie zabrakło czasu na konkursy, zabawy na śniegu i wycieczki. Odwiedziliśmy siedzibę Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu, zimową stolicę Polski - Zakopane. Z Gubałówki podziwialiśmy panoramę Tatr. Nasza przygoda zakończyła się wieczorkiem pożegnalnym, podczas którego zostały rozstrzygnięte liczne konkursy i wręczone nagrody. Będziemy mieli co wspominać.

nauka jazdy na nartach_1.jpg nauka jazdy na nartach_10.jpg nauka jazdy na nartach_11.jpg nauka jazdy na nartach_12.jpg nauka jazdy na nartach_13.jpg nauka jazdy na nartach_14.jpg nauka jazdy na nartach_15.jpg nauka jazdy na nartach_16.jpg nauka jazdy na nartach_17.jpg nauka jazdy na nartach_18.jpg nauka jazdy na nartach_19.jpg nauka jazdy na nartach_2.jpg nauka jazdy na nartach_20.jpg nauka jazdy na nartach_21.jpg nauka jazdy na nartach_22.jpg nauka jazdy na nartach_23.jpg nauka jazdy na nartach_24.jpg nauka jazdy na nartach_25.jpg nauka jazdy na nartach_26.jpg nauka jazdy na nartach_27.jpg nauka jazdy na nartach_28.jpg nauka jazdy na nartach_29.jpg nauka jazdy na nartach_3.jpg nauka jazdy na nartach_4.jpg nauka jazdy na nartach_5.jpg nauka jazdy na nartach_6.jpg nauka jazdy na nartach_7.jpg nauka jazdy na nartach_8.jpg nauka jazdy na nartach_9.jpg