Kolonie letnie - ostatnie wolne miejsca

M. Stanecka

wędrowiec z plecakiem pełnym dzieciKluszkowce 2021

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, poznać fantastycznych przyjaciół oraz ciekawe miejsca? Jedź z nami na kolonię letnią w Pieniny. Proponujemy bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek w górach. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Liczne wycieczki: Zakopane. Spływ drewnianymi tratwami przez najpiękniejszy przełom rzeczny do Szczawnicy, Palenica. Zjeżdżalnia Grawitacyjna w Kluszkowcach.

Wycieczki piesze górskie z przewodnikiem na trasie: Szczawnica – Sokolica – Czerteż – Bańków Groń – Krościenko. Kluszkowce – Lubań – Ochotnica Dolna.Czorsztyn – TrzyKorony – Krościenko. Jaworki – Wąwóz Homole – Durbaszka – Szlachtowa. Nocne wyprawy  grozy z Władcą pierścieni i Hobbitami. Liczne konkursy, turnieje i gry sportowe. Ogniska i dyskoteki. 

Organizatorem kolonii jest Szkoła Podstawowa Nr 4 w Elblągu.

Oferta skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat.

Terminy:

I turnus: 03 lipca – 13 lipca 2021 r.

II turnus: 15 lipca – 25 lipca 2021 r.

Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w Pensjonacie Willa  Szarotka, ul. Pienińska 16, 34-460 Kluszkowce, małopolskie,

www.pensjonat-szarotka.pl

Koszt – 1970.00 zł (raty). Brak dofinansowania.

Pytania kierować -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. 55 625 - 84 - 86.