Pasowanie na Świetliczaka

A. Szymaniec

swietlica obDziś w świetlicy odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Uczniowie klas 1 uroczyście zostali przyjęci do świetlicowej gromady. Dziękujemy rodzicom, którzy przyjęli nasze zaproszenie.  

pasowanie na Świetliczaka31.jpg pasowanie na Świetliczaka_11.jpg pasowanie na Świetliczaka_12.jpg pasowanie na Świetliczaka_13.jpg pasowanie na Świetliczaka_14.jpg pasowanie na Świetliczaka_15.jpg pasowanie na Świetliczaka_16.jpg pasowanie na Świetliczaka_17.jpg pasowanie na Świetliczaka_18.jpg pasowanie na Świetliczaka_19.jpg pasowanie na Świetliczaka_20.jpg pasowanie na Świetliczaka_21.jpg pasowanie na Świetliczaka_22.jpg pasowanie na Świetliczaka_23.jpg pasowanie na Świetliczaka_24.jpg pasowanie na Świetliczaka_25.jpg pasowanie na Świetliczaka_26.jpg pasowanie na Świetliczaka_27.jpg pasowanie na Świetliczaka_28.jpg pasowanie na Świetliczaka_29.jpg pasowanie na Świetliczaka_30.jpg pasowanie na Świetliczaka_32.jpg pasowanie na Świetliczaka_33.jpg pasowanie na Świetliczaka_34.jpg pasowanie na Świetliczaka_35.jpg