Zimowisko - Nowy Targ 2022

M. Stanecka

zimowisko Nowy TargNauka jazdy na nartach

W tym roku zimowisko odbędzie się w Nowym Targu w następujących terminach:

I turnus 22 stycznia - 29 stycznia 2022 r.

II turnus 30 stycznia - 06 lutego 2022 r.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki w Elblągu.

Oferta skierowana przede wszystkim dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat.

Zapewniamy: Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek w górach. Bardzo dobrą opiekę pedagogiczną. Profesjonalnych instruktorów. Transport – autokar z klimatyzacją.

W programie: Szkolenie narciarskie w grupach po około 10 osób w zależności od umiejętności przez 3 godziny dziennie. Do dyspozycji stok dla początkujących z wygodnym wyciągiem taśmowym oraz wyciąg orczykowy z dwoma trasami zjazdowymi - niebieską dla średniozaawansowanych i czerwoną dla dobrze jeżdżących. W pakiecie koszt wypożyczenia sprzętu oraz karnetów na wyciąg. Wycieczka do Zakopanego. Nocne wyprawy z „Władcą pierścieni” i Hobbitami. Liczne konkursy, turnieje, gry sportowe, ogniska i dyskoteki.

Wymagana legitymacja szkolna.

Pełne wyżywienie i zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „U GAZDY“,
ul. oś. Gazdy 15, 34-400 Nowy Targ, małopolskie, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo dobre warunki – obiekt bezpieczny.

Ze względu na pandemię COVID 19 organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie zimowiska lub jego odwołanie.

Koszt – 2 220.00 zł.

Zapisy od 02.12.2021 r.