Karta rowerowa - dodatkowy termin

M. Stanecka

rowerUprzejmie informuję, że 19.06.2023 r. o godz. 7:30 w sali 304, odbędzie się egzamin teoretyczny na kartę rowerową. Każdy uczeń, który zdał egzamin teoretyczny i posiada „Arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę rowerową”, będzie mógł przystąpić do egzaminu praktycznego. Egzamin, odbędzie się 20.06.2023 r. w godz. 10:45 - 11:30 na boisku Szkoły Podstawowej Nr 4 w Elblągu.

Zapraszam chętnych uczniów do sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych podczas jazdy po torze przeszkód. Do egzaminu można przystąpić na swoim rowerze i w swoim kasku.

Podczas egzaminu, będzie również możliwość uruchomienia aplikacji w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski „Aktywne Miasta” oraz sprawdzenia obowiązkowego wyposażenia roweru. W tym dniu przyjeżdżamy na swoich rowerach, które przypinamy do siatki ogrodzenia od strony boiska.

Życzę powodzenia.

Koordynator

Miejskiego Centrum BRD Nr 1 w Elblągu

Małgorzata Stanecka