Mała Politechnika SP 4 - kolejna edycja

E. Barcikowska-Bielska

inauguracja   Mała AkademiaZa nami apel inauguracyjny działalność szkolnego programu pod nazwą „Mała Politechnika SP4”. Jak co roku do udziału w programie zapraszamy uczniów klas czwartych. Przed nimi ciekawe dodatkowe zajęcia popołudniowe z przedmiotów tj. matematyka, chemia, fizyka, biologia, informatyka. Na pierwsze zapraszamy już w czwartek 19 października. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą indeksów!

Każdy podpis w indeksie przybliża Was do nagrody głównej, czyli wyjazdu na wycieczkę naukową na koniec roku szkolnego. Do zobaczenia!

Harmonogram zajęć.

inauguracja - Mała Akademia_11.jpg inauguracja - Mała Akademia_12.jpg inauguracja - Mała Akademia_13.jpg inauguracja - Mała Akademia_14.jpg inauguracja - Mała Akademia_15.jpg inauguracja - Mała Akademia_16.jpg inauguracja - Mała Akademia_17.jpg inauguracja - Mała Akademia_18.jpg inauguracja - Mała Akademia_19.jpg inauguracja - Mała Akademia_20.jpg inauguracja - Mała Akademia_21.jpg inauguracja - Mała Akademia_22.jpg inauguracja - Mała Akademia_23.jpg inauguracja - Mała Akademia_24.jpg inauguracja - Mała Akademia_25.jpg inauguracja - Mała Akademia_26.jpg inauguracja - Mała Akademia_27.jpg inauguracja - Mała Akademia_28.jpg inauguracja - Mała Akademia_29.jpg inauguracja - Mała Akademia_30.jpg inauguracja - Mała Akademia_31.jpg inauguracja - Mała Akademia_32.jpg inauguracja - Mała Akademia_33.jpg inauguracja - Mała Akademia_34.jpg inauguracja - Mała Akademia_35.jpg inauguracja - Mała Akademia_36.jpg inauguracja - Mała Akademia_37.jpg inauguracja - Mała Akademia_38.jpg