„Historia SP4 zatrzymana w kadrze" - konkurs

B. Stefańska

kolaz jubileusz1Z okazji jubileuszu 75-lecia naszej szkoły zapraszamy Uczniów, Absolwentów, Rodziców, Dziadków do chwili refleksji i wspomnień związanych z elbląską „Czwórką”.

Zachęcamy do udziału w konkursie, którego celem jest wykonanie kolażu pt. „Historia SP4 zatrzymana w kadrze“. Pracę można wykonać ze zdjęć archiwalnych i współczesnych oraz pamiątek związanych z życiem szkolnym.

Fotografie (skany) zdjęć, opatrzone krótkimi komentarzami, usytuowane w czasie  można przedstawić:

  • w wybranym programie komputerowym (zapisane w formacie:jpg lub png),
  • lub w dowolnej formie papierowej - brystol min. A2.

Termin realizacji: 31 marca 2022 r.

Prace należy dostarczyć do p. Barbary Stefańskiej lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozstrzygnięcie  i wyniki konkursu ogłoszone będą podczas uroczystości związanych z 75-leciem szkoły w maju.

Zgłaszając pracę konkursową, uczestnik deklaruje, iż posiada do niej pełne  prawa autorskie oraz że nie narusza ona autorskich, osobistych praw osób trzecich i wyraża zgodę na publikowanie jej w mediach społecznościowych SP4.

kolaz_jubileusz.jpg