• Z życia szkoły_11.jpg
  • Z życia szkoły_12.jpg
  • Z życia szkoły_13.jpg
  • Z życia szkoły_14.jpg
  • Z życia szkoły_15.jpg
  • Z życia szkoły_16.jpg
  • Z życia szkoły_17.jpg
  • Z życia szkoły_18.jpg
  • Z życia szkoły_19.jpg
  • Z życia szkoły_20.jpg
  • Z życia szkoły_21.jpg
  • Z życia szkoły_22.jpg
  • Z życia szkoły_23.jpg
  • Z życia szkoły_24.jpg
  • Z życia szkoły_25.jpg
  • Z życia szkoły_26.jpg
  • Z życia szkoły_27.jpg
  • Z życia szkoły_28.jpg

Debeściaki z SP4 - rok szkolny 2021/22

 

Ada Kacper Staś

 

Ada Piwcewicz (7a), Kacper Brudek (8a) i Staś Zbierzchowski (7c)

II miejsce w regionalnym konkursie wiedzy o Parku Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej


Julia 2a

 

 

Julia Jastrzębska (2a)

I miejsce w konkursie plastycznym w „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze”


Liliana 4b

 

 

Liliana Bubniak (4b)

Laureatka konkursu organizowanym przez SIR w Komorowie Żuławskim "KreaTYywnym (a) bądź twórcą"


Maja 6b

 

 

Maja Mrozińska (6b)

Laureatka konkursu zorganizowanego przez SP 23 w Elblągu „Plastyczna opowieść dotycząca drzewa - jako świadka wydarzeń"


Julia 4d

 

 

Julia Klimek (4d)

wyróżnienie - Elbląskie Zielone Pytanie Junior  

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Elbląg


Julia 2a

 

 

Julia Jastrzębska (2a)

laureatka - Elbląskie Zielone Pytanie Junior  

Konkurs zorganizowany przez Departament Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Elbląg


Krzysztof   8d

 

 

Krzysztof Koźlik (8d)  

Tytuł Laureata i 9 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie - II RP - historia Polski 1918 - 1945


Bartosz 7c

 

 

Bartosz Rokoszny (7d)

I miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8


Wiktor 8c

 

 

Wiktor Angelczyk (8c)

II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8


Martyna 8c

 

 

Martyna Derdowska (8c)

III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8


Oliwier 8d

 

 

Oliwier Tytek (8d)

IV miejsce w wieloboju sprinterskim (2 x 30 m), w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8


Krzysztof 8a

 

 

Krzysztof Nowak (8a)

V miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Elbląga w Halowej Lekkiej Atletyce klas 7 - 8


druzyna koszykowka

 

Angelczyk Wiktor, Domżalski Oskar, Kuliński Patryk, Lawrenc Dorian, Reich Krystian, Szramke Jakub (8c), Scecewicz Gracjan, , Tytek Oliwier, Zgorzelski Karol (8d)

IV miejsce w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w koszykówce


Antek M

 

 

Antoni Mikusek (4b)

Laureat - Elbląskie Zielone Pytanie  Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"


Julia 2a

 

 

Julia Jastrzębska (2a)

Laureatka - Elbląskie Zielone Pytanie  Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"


Janek M

 

 

Jan Mikusek (1c)

wyróżnienie - Elbląskie Zielone Pytanie  Junior - 2022 pt.„Żródło energii odnawialnej"


Majka 6b

 

 

Maja Mrozińska (6b)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-historycznym pt.„Moja Ojczyzna" zorganizowanym przez SP16


Ada 7a

 

 

Adrianna Piwcewicz (7 a)

Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


Staś 7c

 

 

Stanisław Zbierzchowski (7 c)

Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


Kacper 8a

 

 

Kacper Brudek (8 a)

Laureat konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


Ala S 8d

 

 

Alicja Stefańska (8 d)

Finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


Miłosz 8c

 

 

Miłosz Janicki-Boruch (8 c)

Finalista konkursu przedmiotowego z języka niemieckiegoi organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie


druzyna sp4

 

Jakub Baprawski, Czurakowki Tomasz, Filipowicz Maciej, Gujski-Haunert Dominik (7a), Patryk Krzykowski, Bartosz Rokoszny, Jastin Połom (7c), Grzegorz Grochocki (8b)

II miejsce w I Memoriale Andrzeja Rusznickiego w piłce nożnej chłopców


Bartosz i Oscar

 

 

Bartosz Kłosowski i Oscar Chmielewski (5b) 

II miejsce w konkursie „Mikołaj Kopernik - życie związane z Warmią” ogłoszonym przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.


Rok szkolny 2020/21

Rok szkolny 2019/20

Rok szkolny 2018/19

Rok szkolny 2017/18

Rok szkolny 2016/17

Rok szkolny 2015/16