Debeściaki z SP 4 - rok szkolny 2018/19

1cMarcel Wasiak (8 b), Jakub Kmita (5 a), Weronika Eider (8 a), Alicja Mieczkowska (8 a), Zuzanna Rucińska (5 a), Karolina Tomczyk (5 a)

I miejsce w elbląskiej grze historycznej -„ Dostarczyć meldunek”

3bbGujski-Haunert Dominik (4 a), Grochocki Grzegorz (5 b),  Kolk Jakub, Majewski Szymon, Roman Kornelia, Tytek Oliwier, Zgorzelski Karol (5 d),  Lawrenc Dorian (5 e)

II miejsce w Elblągu w eliminacjach XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

2cKacper Brudek (5 a), Oskar Koperczak (6 a), Bartek Drewczyński (7 a), Olek Michalak (8 b), Dominik Kaczmarczyk (7 b)

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Polska to wielka rzecz"

3cNatalia Klucznik (VI b), Inga Wiśniewska (VII b)

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna" - wyróżnienie

3dGujski-Haunert Dominik (4 a), Grochocki Grzegorz (5 b),  Kolk Jakub, Majewski Szymon, Roman Kornelia, Tytek Oliwier, Zgorzelski Karol (5 d)

III miejsce w Turnieju Niepodległości w halowej piłce nożnej

3eFilip Górecki, Tymoteusz Lic, Szymon Pelica, Damian Tadra, Maciej Wojtasz, Szymon Wojtasz (6 b), Igor Gibas, Kamil Linda, Alan Pawłowski, Szymon Wilk (6 a)

Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców - III miejsce w Elblągu

3fDominik Kutra (7 a)

I miejsce konkursie fotograficznym „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”

8cWiktoria Romanik (7 b)

Wyróżnienie w XVII Konkursie Poezji Patriotycznej

9cAlicja Stefańska (5 d)

II miejsce Ali Stefańskiej w międzyszkolnym konkursie historycznym „Pragnęli wolnej Polski. Różne oblicza patriotyzmu”

10dZuzanna Sieradzka (7 b)

II miejsce w konkursie fotograficznym „Kolory Niepodległości"

11DFilip Górecki, Tymoteusz Lic, Igor Mikołajko, Szymon Pelica, Maciej Wojtasz, Szymon Wojtasz (6 b), Igor Gibas, Kamil Linda, Alan Pawłowski, Szymon Wilk (6 a)

Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców - II miejsce w Elblągu

12dNadia Wojtas (1 d)

Czołowe miejsca w zawodach w judo

13dBasia Mazurek (1 d)

Czołowe miejsca w zawodach w judo

26dEmilia Puzdrowska (8 a)

Laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie

14dNatalia Jocz (8 b)

Finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie

15dAleksander Michalak (8 b)

Finalista konkursu przedmiotowego z historii i języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie

16dAdam Marciniak (8 a)

Finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Warmińsko - Mazurskie w Olsztynie

17d.Dominik Kutra (7 a)

Konkurs o Żołnierzach Wyklętych - I miejsce w konkursie fotograficzny

18d.Inga Wiśniewska (7 b)

Konkurs o Żołnierzach Wyklętych - wyróżnienie w konkursie plastycznym

18d.kDominik Kutra (7 a)

Nagroda za pomysłowość i oryginalne ujęcie tematu w konkursie fotograficznym „Z matematyką na co dzień”

20dCzurakowski Tomasz, Karżewicz Karol, Pohlip Filip (4 a), Częczek Oskar, Rokoszny Bartosz (4 d)

3-bój LA - piąte miejsce w Elblągu

23dNatalia Słodownik, Julka Kokoszka, Dominika Szalko, Kacper Adamczyk, Grzegorz Grochocki, Antek Ficek (5 b), Oskar Koperczak (6 a)

Historyczna gra miejska - I miejsce

24dGabriel Karpiański (1 b)

Mały Konkurs Recytatorski - wyróżnienie

25dJulia Kossowska, Wiktoria Markowska, Adrianna Piwcewicz, Tomasz Czurakowski, Wiktor Kuciński, Filip Pohlid (4 a)

TWIS`2019 pod hasłem „Przyroda i Wf na 6” - I miejsce