• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg

Dzień Sportu Szkolnego

S. Baranowska

Dzień Sportu SzkolnegoOstatnie dni pozwoliły zjednoczyć społeczność elbląskich szkół.

Czwartego stycznia w ramach Dnia Sportu przeprowadzona została akcja „Stop zwolnieniom z WF-u” z udziałem klas IV-VI szkół podstawowych. Zajęcia odbyły się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 i brali w nich udział reprezentanci wszystkich szkół. Nie zabrakło także wiernych kibiców, którzy wspierali swoich rówieśników. Imprezę poprowadził Waldemar Legień – dwukrotny zdobywca złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe koszulki z hasłem, które było myślą przewodnią tej imprezy. Podczas spotkania odbyło się także losowanie nagrody głównej - sprzętu sportowego.

Piątego stycznia w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, podczas którego wszyscy uczniowie wzięli udział w zajęciach, które promowały aktywność ruchową. Klasy najmłodsze uczestniczyły w torze przeszkód. Oddziały IV-VI rywalizowały w formie wyścigów rzędów, zaś najstarsi reprezentanci czwóreczki wzięli udział w turnieju międzyklasowym, gdzie mogli zaprezentować swoje umiejętności gry w siatkówkę i koszykówkę.

Każda klasa spotkała się także ze swoim wychowawcą, aby pod jego okiem przygotować plakaty o tematyce związanej z propagowaniem zdrowego stylu życia. Owocem tych zajęć są liczne prace plastyczne, które namawiają do aktywnego spędzania czasu. Nie zabrakło również ciekawych haseł, zachęcających do zdrowego odżywiania się i ruchu.

Najmłodsze klasy wykorzystały sprzyjającą pogodę i spędziły czas na świeżym powietrzu. Po powrocie do szkoły na uczniów czekały zdrowe przekąski.  Przedstawiciele klas siódmych przeprowadzili wywiady z osobami, których życie związane było z jakąś dyscypliną sportową.

Dzień Sportu umożliwił świetną zabawę i dał przestrzeń do integracji między rówieśnikami  jak i do pokazywania postawy zdrowej rywalizacji.

Dzień Sportu Szkolnego_11.jpg Dzień Sportu Szkolnego_12.jpg Dzień Sportu Szkolnego_13.jpg Dzień Sportu Szkolnego_14.jpg Dzień Sportu Szkolnego_15.jpg Dzień Sportu Szkolnego_16.jpg Dzień Sportu Szkolnego_17.jpg Dzień Sportu Szkolnego_18.jpg Dzień Sportu Szkolnego_19.jpg Dzień Sportu Szkolnego_20.jpg Dzień Sportu Szkolnego_21.jpg Dzień Sportu Szkolnego_22.jpg Dzień Sportu Szkolnego_23.jpg Dzień Sportu Szkolnego_25.jpg Dzień Sportu Szkolnego_26.jpg Dzień Sportu Szkolnego_27.jpg Dzień Sportu Szkolnego_28.jpg Dzień Sportu Szkolnego_29.jpg Dzień Sportu Szkolnego_30.jpg Dzień Sportu Szkolnego_31.jpg Dzień Sportu Szkolnego_32.jpg Dzień Sportu Szkolnego_33.jpg Dzień Sportu Szkolnego_34.jpg Dzień Sportu Szkolnego_35.jpg Dzień Sportu Szkolnego_37.jpg Dzień Sportu Szkolnego_38.jpg Dzień Sportu Szkolnego_39.jpg Dzień Sportu Szkolnego_40.jpg Dzień Sportu Szkolnego_41.jpg Dzień Sportu Szkolnego_42.jpg Dzień Sportu Szkolnego_43.jpg Dzień Sportu Szkolnego_44.jpg Dzień Sportu Szkolnego_45.jpg Dzień Sportu Szkolnego_46.jpg Dzień Sportu Szkolnego_47.jpg Dzień Sportu Szkolnego_48.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_10.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_11.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_12.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_13.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_14.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_15.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_16.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_17.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_18.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_19.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_2.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_20.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_21.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_22.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_23.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_24.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_25.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_26.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_27.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_28.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_29.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_3.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_30.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_31.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_32.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_33.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_34.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_35.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_36.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_37.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_38.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_39.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_4.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_40.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_41.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_42.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_43.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_44.JPG relacja - Dzień Sportu Szkolnego_5.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_6.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_7.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_8.jpg relacja - Dzień Sportu Szkolnego_9.jpg