• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg

Świętujemy Niepodległość

E. Frąckiewicz-Schibowska

apel Święto NiepodległościAkademię z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości tym razem przygotowała klasa 6d i chór złożony z całej klasy 4b. Uczniowie wszystkich klas 1-8, tego dnia ubrani byli na galowo z własnoręcznie wykonanymi kokardami narodowymi. Uroczystość przeplatana była pieśniami legionowymi śpiewanymi przez całą szkołę.

apel_Święto_Niepodległości_1.jpg apel_Święto_Niepodległości_11.jpg apel_Święto_Niepodległości_12.jpg apel_Święto_Niepodległości_13.jpg apel_Święto_Niepodległości_14.jpg apel_Święto_Niepodległości_15.jpg apel_Święto_Niepodległości_16.jpg apel_Święto_Niepodległości_17.jpg apel_Święto_Niepodległości_18.jpg apel_Święto_Niepodległości_2.jpg apel_Święto_Niepodległości_3.jpg apel_Święto_Niepodległości_4.jpg apel_Święto_Niepodległości_5.jpg apel_Święto_Niepodległości_6.jpg apel_Święto_Niepodległości_7.jpg apel_Święto_Niepodległości_8.jpg apel_Święto_Niepodległości_9.jpg