• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg
 • Z życia szkoły_28.jpg

„Szkoła pamięta”

E. Frąckiewicz-Schibowska

dyplom szkola pamieta2„Szkoła pamięta” to ogólnopolska akcja w której, jak co roku, wzięła udział nasza szkoła. Celem programu jest wspominanie zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w naszej historii. Uczniowie SP 4 odwiedzili Krzyż katyński na Cmentarzu Agrykola, tablicę pamiątkową gen. Nieczuja-Ostrowskiego, naszą tablicę Stefana Matacza, Pomnik Odrodzenia. Młodzież porządkowała opuszczone groby, zapalała znicze i stawiała kwiaty. Klasy czwarte wykonały drzewa genealogiczne swoich rodzin. 

dyplom_szkola_pamieta1.jpg szkoła_pamieta_1.jpg szkoła_pamieta_2.jpg szkoła_pamieta_3.jpg