• Z życia szkoły_11.jpg
 • Z życia szkoły_12.jpg
 • Z życia szkoły_13.jpg
 • Z życia szkoły_14.jpg
 • Z życia szkoły_15.jpg
 • Z życia szkoły_16.jpg
 • Z życia szkoły_17.jpg
 • Z życia szkoły_18.jpg
 • Z życia szkoły_19.jpg
 • Z życia szkoły_20.jpg
 • Z życia szkoły_21.jpg
 • Z życia szkoły_22.jpg
 • Z życia szkoły_23.jpg
 • Z życia szkoły_24.jpg
 • Z życia szkoły_25.jpg
 • Z życia szkoły_26.jpg
 • Z życia szkoły_27.jpg
 • Z życia szkoły_28.jpg

Prośba o wsparcie szkolnego sztabiku WOŚP

A. Grabowska

wosp serduszko1Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu podjęła się organizacji sztabiku XXXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania sztabiku WOŚP przy Naszej szkole, który planujemy zorganizować w tym roku w innej formie. W dniach od 15 do 19 stycznia 2024 r. Będzie się wiele działo w naszej szkole. Szczegóły w najbliższym czasie. W tym roku gramy dla dzieci, dorosłych. Płuca po pandemii.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zapraszają Państwa do przyłączenia się do tej wspaniałej inicjatywy.