„Powróćmy jak za dawnych lat …”

E. Frąckiewicz-Schibowska

Powrocmy jak za dawnych lat25.05.2022 r. z sentymentalną wizytą gościłyśmy u Pani Teresy Konery, wieloletniej nauczycielki klas I-III naszej szkoły. Pani Teresa, niezwykle pogodna i optymistyczna osoba, mimo swoich 92 lat, doskonale pamięta czasy pracy w „czwórce” i wspomina te lata z życzliwością i nostalgią. Obejrzałyśmy wiele zdjęć, posłuchałyśmy opowieści o szkole, dawnych uczniach i nauczycielach. Widziałyśmy pamiątkowy album, w którym odnalazłyśmy zdjęcie obecnego wojewody Artura Chojeckiego, ucznia naszej szkoły.

Mogłyśmy tez podziwiać własnoręcznie robione szydełkowe serwetki, które są pasją Pani Teresy. Życzymy zdrowia i dalej takiej niesamowitej pogody ducha!